Loading...

Trailer

  • Yuvvraaj
  • Filmi tregon historine e dy vellezerve Divakar dhe Danish te cilet kane shum nevoje per para.Per kete ato duhet te bindin vellain e tyre te madh Gyanesh qe te ndaj pasurine qe i ka lene babai.Babai me deshiren e tij i trashegoi te gjithe pasurine e tij djalit te madh i cili nuk ishte i zhvilluar mire menderisht.
  • Komedi, Drame, Romance
  • Salman Khan, Anil Kapoor, Zayed Khan, Katrina Kaif
  • 37,173 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente