Yaadein
Historia e nje burri te cilit i vdes gruaja ne nje aksident dhe do ti duhet te kujdeset per tre vajzat e tij .
Muzikal, Drame, Romance
Jackie Shroff, Hrithik Roshan, Kareena Kapoor, Amrish Puri
58,666 Views
Trailer

Comments