Loading...

Trailer

  • Tum Bin 2
  • Filmi flet per jeten e Taran ( Neha Sharma ) e cila humbet te fejuarin e saj ne nje aksident me ski. Jeta e saj ndryshon kur ajo njihet me Shekhar. Filmi eksploron shoqerine e vjeter, dashurine e re dhe veshtiresite ne vendimmarrje.
  • Drame, Romance
  • Neha Sharma, Aashim Gulati, Aditya Seal
  • 56,393 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente