SO Satyamurthy
Nje djale deshiron qe reputacioni i babait te tij te mbetet gjalle dhe pas vdekjes se tij duke u kujdesur per te gjitha pronat ne te cilat babai i tij kishte marre pjese .
Aksion, Komedi, Familje
Allu Arjun, Samantha Ruth Prabhu, Adah Sharma
108,276 Views
Trailer

Comments