Raja
Një djalë i ri (Sanjay Kapoor) takohet dhe bie në dashuri me vajzën (Madhuri Dixit) që ai do martohej para shumë vitesh.
Komedi, Drame, Romance
Sanjay Kapoor, Madhuri Dixit, Mukesh Khanna, Dalip Tahil, Rita Bhaduri, Mushtaq Khan
38,999 Views
Trailer

Comments