Raabta
Ne 2017 Shiv dhe Saira bien ne dashuri me njeri tjetrin dhe jane te pandashem . Por Saira takohet me nje te dashur te rimisheruar nga nje jete e meparshme i cili eshte i vendosur qe ta bej per vete.
Komedi, Drame, Mister
Deepika Padukone, Kriti Sanon, Sushant Singh
49,255 Views
Trailer

Comments