Loading...

Trailer

  • Padmaavat
  • Ne periudhen e mesjetes mbreteresha Padmavati e martuar me nje mbret fisnik jeton e lumtur ne nje keshtjell por kur nje sulltan ambicioz zbulon per bukurin e saj ai fiksohet pas saj dhe do ta bej per vete mbretereshen.
  • Drame, Romance
  • Deepika Padukone, Ranveer Singh, Shahid Kapoor
  • 15,451 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente