Loading...

Trailer

  • O Kadhal Kanmani
  • Adhi nje djale shum i lumtur dhe me fat u perball me nje vajze me energji Tara dhe ra ne dashuri .Te dy palet urrenin martesen,kshtuqe pas flirtimit me njeri tjtrin ata vazhduan nje lidhje se bashku , dhe ata me vone duhej te ju pergjigjeshin pytjes te madhe se a te vazhdojn per diqka me shum apo jo
  • Romance
  • AR. Rahman, Mani Ratnam
  • 98,106 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente