Nibunan
Nje oficer policie dhe dy ndihmesit e tij jane ne ndjekje te nje vrasesi serial i cili perdor cdo here nje stil te ndryshem.
Thriller, Krim, Aksion
Sruthi Hariharan, Arjun, Varalaxmi Sarathkumar
16,147 Views
Trailer

Comments