Mission Kashmir
Nje oficer policie adopton djalin dhe te vetmin e mbijetuar te nje familje te cilen ai e masakroi gjate ndjekjes se nje terroristi. Pas disa kohesh djali meson se cfare kishte bere njerku i tij.
Drame, Thriller
Jackie Shroff, Sonali Kulkarni, Preity Zinta, Hrithik Roshan, Sanjay Dutt
69,867 Views
Trailer

Comments