Kick
Nje djale i fiksuar pas adrenalines largohet nga e dashura e tij dhe i pershtatet nje jete te re si hajdut .Per kete a shume shpejt e gjen veten duke u ndjekur nga nje oficer policie dhe perfshihet ne lufte me kriminelet vendas.
Komedi, Romance, Aksion
Salman Khan, Jacqueline Fernandez, Nawazuddin Siddiqui, Randeep Hooda
59,210 Views
Trailer

Comments