Loading...

Trailer

  • Khoobsurat
  • Nje fizioterapiste romantike takohet me nje princ Rajput i cili eshte teresisht ndryshe nga ajo dhe i fejuar me nje vajze tjeter.
  • Komedi, Romance
  • Sonam Kapoor, Fawad Khan
  • 196,722 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente