Great Grand Masti
Amar, Meet dhe Prem jane te deshperuar me martesat e tyre dhe bejne nje udhetim ne fshatin e Amar , Dudhwadi per te shitur nje prone te vjeter. Ato nuk e dinin qe atje i priste nje shtepi e pushtuar nga djalli , nje fantazem dhe nje shkaterrim total.
Komedi
Vivek Oberoi, Riteish Deshmukh, Aftab Shivdasani, Shradha Das, Sonali Raut, Sana Khan
22,311 Views
Trailer

Comments