Ek Villain
Ndersa e dashura e tij behet viktimae radhes te nje vrasesi serial ,Guru thyen kufirin midis te mires dhe te keqes ne kerkimin e tij per hakmarrje.
Drame, Krim, Aksion
Meher Acharya Dar, Prachi Desai, Riteish Deshmukh, Shraddha Kapoor, Sidharth Malhotra
63,461 Views
Trailer

Comments