Loading...

Trailer

  • Anjaan
  • Raju Bhai dhe Chandran drejtojne nje bande duke shkateruar cdokend qe i del perpara.Sidoqofte kur suksesi i tyre arrin deri te Imran-i i frikshem ato perballen me te pashmangshmen.Tani eshte ne doren e Krishnan dhe Raju Bhai per tu hakmarre.
  • Aksion, Drame, Romance
  • Suriya, Samantha Ruth Prabhu, Vidyut Jamwal
  • 97,007 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente