Loading...

Trailer

  • Aambala
  • Saravanan dhe dy vellezerit e tij shkojne ne vendin e lindjes per te pajtuar babain e tyre me 3 hallat te cilat e urrejne ate pasi ai ka vrare babin e tij.
  • Aksion, Komedi
  • Prabhu, Vijay, Hansika Motwani
  • 35,137 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente