Goutham Nanda
Djali i nje miliarderi merr nje vendim drastik duke lene pas pasurine dhe duke u nderruar me nje te apasionuar pas teknologjise me te cilin ngjason shume.
Drame, Aksion
Tottempudi Gopichand, Catherine Tresa, Mukesh Rishi
22,636 Views
Trailer

Comments