Loading...

Trailer

  • 7 Hours to Go
  • Kjo ngjarje tregon per nje triller investigativ ne Mumbain e sotem.Kjo film eshte bazuar ne nje ngjarje te vertet i cili tregon per nje pengmarrje dhe cfare ndodh 7 ore pas saj.
  • Thriller, Krim
  • Shiv Pandit, Sandeepa Dhar, Vipin Sharma
  • 20,044 Shikime
  • Trailer: Youtube

Komente